شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی گیتی تــور  با تکیه بر سال ها سابقه درخشان  خود و با استفاده از کادری مجرب فعالیت خود را ازسال 1387 با عنوان پسیم تور در کشور تایلند آغاز نموده است و در سال 1392 به علت ثبت شرکت در ایران مشکل نام ( passim ) که نام انگلیسی میباشد تغییر نام داده و به نام گیتی تور تغییر کرده.

این شرکت در ابتدا فعالیت خود را به منظور خدمات رسانی به مسافرین که توسط شرکتهای دیگر طراحی می گردید شروع نمود و با گذشت زمانی اندک هم اکنون با تکیه بر الطاف الهی و بهره گیری از پرسنل متعهد و کارآمد و با اخذ مجوزهای لازم از سازمان گردشگری تایلند فعالیتهای خود را در زمینه های متنوع و اقدام به بررسی و شناسایی هوشمندانه بازار گردشگری کرده و با استفاده از فرصت های پیش آمده و در نهایت با درایت مدیریت شرکت توانسته است خود را بعنوان عمده فروش طراح و برنامه ریز قدرتمند در صنعت گردشگری و توریسم در تایلند معرفی کند و در حال حاضر خدماتی از قبیل تورهای داخل کشوری تایلند و رزرو و تائید بلیط ایرلاین های داخلی و خارجی ، ترانسفر فرودگاهی . لیدر فارسی زبان . گشت های شهری و مرکز خرید . تورهای یک روزه از جاذبه های تایلند و رزرواسیون هتل به مسافرین و شرکتهای همکار، را ارائه می دهد .

مدیران و پرسنل گیتی تور  همواره با جدیت و دلسوزی به دنبال ارایه بهترین خدمات درکوتاهترین زمان و کمترین قیمت هستند. از این رو این شرکت افتخار دارد در پرتو تجربیات فراوان و با ملاک قراردادن نیازهای مشتریان گلچینی از بهترین تورهای تایلند را در مسیرهای مختلف برای هموطنان عزیز عرضه نماید.