یکی از خدمات های ویژه آژانس املاک گیتی انجام حواله ارزی به کشور تایلند میباشد شرکت گیتی تور با سال ها فعالیت در حوزه املاک و رزرواسیون هتل و دارا بودن حساب های بانکی معتبر در تایلند این امکان را برای مشتریان داخل ایران فراهم کرده است تا با وجود تحریم های بین المللی در سریع ترین زمان انتقالات مالی شما را به حساب های حقیقی و حقوقی انجام دهد .

تایلند یکی از کشورهای پررفت آمد ایرانیان میباشد که بسیاری از ایرانیان تایلند را محلی برای زندگی خود یا تحصیل و تجارت انتخاب کرده اند از این رو انتقال و تبادلات مالی بین ایران و تایلند همیشه حائز اهمیت بوده است و با توجه به تحریم های بین المللی امکان ارسال مستقیم و مبادلات مالی بین این دو کشور وجود ندارد و ایرانیان میبایستی از طریق شرکت های خدمات ارزی و صرافی انتقالات خود را انجام دهند .

آژانس املاک گیتی با سال ها فعالیت و تجربه در حوزه پرداخت های بین المللی مسیری سریع و مطمئن را برای انتقالات مالی به تایلند برای ایرانیان عزیز ایجاد کرده است تا هموطنان عزیز بتوانند در سریع ترین زمان ممکن انتقالات مالی خود را به بانک های تایلند و یا به صورت نقدی انجام دهند .

پرسش های متداول :

با چه روش هایی میتوان به تایلند پول فرستاد ؟
انتقال پول به تایلند به صورت بانکی و دستی ( نقدی ) انجام میشود .
به چه بانک ها و حساب هایی میتوان پول فرستاد ؟
به کلیه بانک های تایلند امکان ارسال پول وجود دارد و به حساب های شخصی ,شرکتی و دانشگاه امکان ارسال حواله بانکی وجود دارد .
محدودیت مبلغ برای ثبت سفارش وجود دارد ؟
خیر هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد


چه زمان طول میکشد حواله ارسال شود ؟
غیر از روزهای شنبه و یکشنبه ( تعطیل رسمی ) مدت زمان انجام سفارشات حداقل 1 ساعت و حداکثر 3 ساعت میباشد


مقدر کارمزد ارسال حواله چقدر است ؟
با توجه به میزان رقم حواله کارمزد بین 3 تا 5 درصد متغیر میباشد .
نحوه ثبت سفارش ؟
برای ثبت سفارش میبایستی از طریق واتس آپ و تلگرام با شماره 0066821973332 تماس بگیرید مشخصات مبلغ و حساب گیرنده را ثبت نمایید و حواله خود را به صورت آنلاین یا واریز به حساب های بانکی ما انجام دهید .
حواله بانکی با حواله دستی چه تفاوتی دارد ؟
همانطور که از اسمش مشخص است حواله دستی پول به صورت نقد به فرد معرفی شده توسط شما در خارج از کشور تحویل داده میشود و حواله بانکی پول به حساب بانکی فرد حقیقی یا حقوقی وارد میشود .
قیمت ارز حواله بات چه ساعتی آپدیت میشود و تا کی اعتبار دارد ؟
قیمت ها هر روز راس ساعت 12:00 ظهر مشخص میشود و تا ساعت 17:00 پایان وقت اداری اعتبار دارد و در صورتی که سفارش در خارج از ساعت اداری ثبت شود براساس نرخ روز بعد فاکتور نهایی خواهد شد .
 
مشتری گرامی در صورتی که نیاز راهنمایی و مشاوره دارید میتوانید با ما به صورت تلفنی تماس حاصل فرمائید .